O firmie

Szanowni Państwo,

Firma IZYDA istnieje na rynku od ponad trzydziestu lat. Dzisiaj nasza oferta to kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała oraz włosów zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Wśród bogatej oferty firmy IZYDA znajdziecie Państwo lakiery do paznokci, żele do włosów, cienie do powiek, pudry do twarzy, błyszczyki do ust, konturówki a także wody toaletowe, perfumy oraz dezodoranty dla kobiet i mężczyzn. Nowością firmy będą wody toaletowe na bazie feromonów. W kreacji nowych produktów łączymy moc wyjątkowo korzystnych dla zdrowia i urody naturalnych składników oraz nowatorskie osiągnięcia kosmetologii. Wysoką skuteczność naszych kosmetyków potwierdza szereg badań, stała współpraca z wybitnymi specjalistami, ale przede wszystkim bardzo dobra opinia i zaufanie stale rosnącej liczby zadowolonych Klientów w kraju, jak i za granicą.

Firma IZYDA kładzie ogromny nacisk na jakość swoich wyrobów, dlatego też zachwycają one wysoką jakością, niepowtarzalnym zapachem oraz bogatym składem.

Kosmetyki IZYDA to nie tylko wspaniały skład, ale także odpowiedni proces produkcji. Dlatego też w zakładzie produkcyjnym firmy zostały wdrożone nowoczesne rozwiązania, przyjazne środowisku. Oferujemy Państwu kosmetyki wysokiej jakości produkowane pod logiem naszej firmy albo własnym, na specjalne życzenie Klienta.

Pragniemy dodać, że zadowolenie Klienta jest dla nas priorytetem i dołożymy wszelkich starań, aby współpraca z nami przysporzyła Państwu mnóstwo zadowolenia, satysfakcji, ale przede wszystkim była wyzwaniem dla nas jako producenta oraz pełna korzyści dla Was, jako naszego biznesowego partnera.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z nami, gwarantując tym samym dobry wybór oraz lojalność i przywiązanie Klienta.

Zarząd Firmy IZYDA

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl